Як створити соціально-відповідальну компанію та приймати управлінські рішення, які є прийнятними з точки зору цілей і цінностей суспільства, а не лише збільшення прибутку? Усіма секретами з нами поділяться експертки з корпоративної соціальної відповідальності, в рамках якої компанії інтегрують соціальні та екологічні проблеми у свої бізнес-операції.

До речі, вже у квітні спікерки дискусії створюватимуть колективну історію успіху українців і висаджуватимуть 1 мільйон дерев за 1 день в 100 країнах світу. Цікавить, що їх мотивує робити таку кількість крутих справ: і допомагати довкіллю, і підтримувати дитячі будинки, і ставати ініціаторками десятків соціальних ініціатив? Тоді долучайтеся до дискусії про соціальну відповідальність бізнесу, та дізнайтеся, як підприємства поєднують прибуткові види діяльності з ініціативами, що приносять користь суспільству
Як долучитись?
Реєструйся та отримуй нагадування про подію
*Даю згоду на обробку моїх персональних даних організатором
СПІКЕРКИ
Про свій досвід встановлення вдалого балансу між економічними, екологічними, етичними і соціальними аспектами бізнесу розкажуть:
Дар'я Мустафіна
модераторка
Диекторка Інституту партнерства та сталого розвитку, керівниця Академії для жінок-підприємиць та спільноти жінок, які надихають Inspiring Women
Аліна Скоморохова
Генеральний директор та співзасновниця спеціалізованого металургійного переробного підприємства "ТІН ІМПЕКС", співзасновниця ТОВ Українська Бурштинова Мануфактура; співвласниця фотовольтаічних станцій Єкотехнік
Ганна Крисюк
президентка міжнародного жіночого клубу Business WOMAN Club, власниця міжнародного глянцю Business WOMAN, генеральна Директорка Книги рекордів України, ініцаторка та організаторка глобальних еко ініцатив «Озеленення України. Озеленення планети»
Світлана Гайдайчук
співвласниця компанії Vavilon, фабрика дизайнерських меблів на замовлення для приватного та комерційного сектору; співвласниця компанії ForHotelGroup, консалтинг в сфері LEAN готель, меблеві рішення для креативних готелей; засновниця та ментор Всеукраїнського LEAN Challenge
ОРГАНІЗАТОРИ:
Захід є частиною серії дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах та є спільною ініціативою Інституту партнерства та сталого розвитку та Американського дому.
Онлайн трансляція дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах відбувається на
каналі ВЛАСНА СПРАВА
Підписуйся на наш YouTube канал та
отримуй сповіщення про початок трансляції
Програма Inspiring Women здійснюється в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S.Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government."
ДІЗНАВАЙСЯ ПРО МАЙБУТНІ ПОДІЇ
Заповнюй, отримуй новини та долучайся до майбутніх подій
Ми з командою ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" створюємо комплексну екосистему підтримки жіночого лідерства та підприємництва.

WMNpower.org - це твій простір свободи та розвитку, інновацій та підприємництва. Обирай середовище натхнення та взаємної підтримки жінок в бізнесі. Це твоя можливість розвинути особистий талант та самостійно визначати свій життєвий шлях.

Дар'я Мустафіна

Директорка Інститу партнерства та сталого розвитку

КОНТАКТИ:
ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку"
Долучайся до спільноти Inspiring Women в соціальних мережах
Усі права захищено.
Copyright (c) Institute of partnership and sustainable development