Цікавить, як інноваційні менеджерки, стартаперки та експертки з розробок нових технологій розвивають IT-напрямок в Україні та налагоджують співпрацю із Кремнієвою долиною? Запрошуємо до перегляду розмови про особливості розвитку технологічних екосистем, щоб дізнатися чому Україна має неабиякі шанси стати IT-хабом №1 у світі, та яку роль в цьому відіграють жінки.

Як долучитись на наступні події?
Реєструйся та отримуй анонси майбутніх подій
*Даю згоду на обробку моїх персональних даних організатором
СПІКЕРКИ
Євгенія Клепа
Спікерка
Виконавча директорка 1991 Open Data Incubator, амбасадорка напрямку IT-стартапів WTECH Ukraine, радниця стартапів і лекторка у бізнес-школах KSE та IIB; бере активну участь у розробці технологічної екосистеми України. Співзасновниця Urban Space 500, експертка із корпоративної соціальної відповідальності.
Євгенія Беспалова
Спікерка
Співзасновниця та стратегиня у We_Challenge, компанії із інноваційних трансформацій. Організаторка найбільшого європейського ІТ-змагання DEV Challenge. Засновниця Ukrainian Bridge та спікерка TEDx.
Наталія Веремєєва
Спікерка
Директорка TechUkraine, членкиня Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру, у минулому організаторка та модераторка двох клубів директорів ІТ-компаній, а пізніше — СЕО та Голова Наглядової Ради Київ ІТ Кластеру. Наталя працює у сфері ІТ з 2008 року і має суттєвий досвід у сфері побудови спільнот.
Дар'я Мустафіна
Модераторка
засновниця та керівниця Інституту партнерства та сталого розвитку, керівниця Академії для жінок-підприємиць
ОРГАНІЗАТОРИ:
Захід є частиною серії дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах та є спільною ініціативою Інституту партнерства та сталого розвитку та Американського дому.
Онлайн трансляція дискусій про роль і здобутки жінок в різних сферах відбувається на
каналі ВЛАСНА СПРАВА
Підписуйся на наш YouTube канал та
отримуй сповіщення про початок трансляції
Програма Inspiring Women здійснюється в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. /Supported by the Democracy Commission Small Grants Program of the U.S.Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government."
ДІЗНАВАЙСЯ ПРО МАЙБУТНІ ПОДІЇ
Заповнюй, отримуй новини та долучайся до майбутніх подій
Ми з командою ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" створюємо комплексну екосистему підтримки жіночого лідерства та підприємництва.

WMNpower.org - це твій простір свободи та розвитку, інновацій та підприємництва. Обирай середовище натхнення та взаємної підтримки жінок в бізнесі. Це твоя можливість розвинути особистий талант та самостійно визначати свій життєвий шлях.

Дар'я Мустафіна

Директорка Інститу партнерства та сталого розвитку

КОНТАКТИ:
ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку"
Долучайся до спільноти Inspiring Women в соціальних мережах
Усі права захищено.
Copyright (c) Institute of partnership and sustainable development