EWA Ukraine Pitch Day

ВІДБУВСЯ
2 листопада 2023, м.Київ
офлайн та онлайн
2 листопада 2023: офлайн та онлайн
За участі жінок-підприємиць та засновниць стартапів в агропродовольчому секторі, інвесторів, представників засобів масової інформації, міжнародних організацій та фондів, лідерок жіночих бізнес-об'єднань та організацій підтримки жіночого підприємництва в Україні відбувся EWA Ukraine Pitch Day, фінальний захід програми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі Empowering Women in Agrifood від EIT Food.

Під час заходу відбувся EWA Ukraine Pitch Competition, фінальна презентація 10 стартапів та бізнес-ідей учасницями програми інвесторам і журі, нагородження грантами 10 000 євро та 5 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу. В рамках форуму відбулись виступи успішних підприємиць, агро-інноваторок, учасниць та наставниць програми, представників міжнародних організацій та фондів; обговорення та нетворк з ключовими гравцями екосистеми підтримки жінок-підприємиць та стартапів в агропродовольчому секторі.

EIT Food - найбільша європейська ініціатива підтримки інновацій агропродовольчого сектору, створена як консорціум ключових бізнес-гравців на харчовому ринку, стартапів, дослідницьких центрів та університетів з усієї Європи. EIT Food реалізується Європейським інститутом інновацій і технологій (European Institute of Innovation and Technology, EIT), який є незалежним органом Європейського Союзу, створеним для впровадження інновацій по усій Європі.
Програма EWA надає підтримку жінкам Європи, які хочуть створити бізнес у сферах, пов'язаних з агропродовольчим сектором, або вже заснували такі компанії.
EWA 2023
Empowering Women in Agrifood
Форум став місцем призначення сміливих мрій та проривних бізнес-ідей в агропродовольчому секторі, середовищем натхнення, інновацій, обміну досвідом та нетворкінгу! Дякуємо, що пірнули разом з нами в серодовище агро-розвитку та натхнення, долучилися до неймовірної спільноти жінок-підприємиць в агро!

Ми з командою ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" створюємо комплексну екосистему підтримки жіночого лідерства та підприємництва.

WMNpower.org - це простір свободи та розвитку, інновацій та підприємництва. Обирай середовище натхнення та взаємної підтримки жінок. Це твоя можливість розвинути особистий талант та самостійно визначати свій життєвий шлях.

EWA – це ініціатива ЄС з розвитку інновацій в агропродовольчому секторі. Програма надає жінкам інструменти, менторську та фінансову підтримку, які необхідні для розвитку власної справи та стартапів, залучення капіталу та ефективного мережування з іншими успішними агро-інноваторками та стартаперками України та світу. В Україні програма впроваджується Громадською організацією «Інститут партнерства та сталого розвитку», - Дар'я Мустафіна, Директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

Empowering Women in Agrifood Ukraine 2023
EWA – освітньо-менторська програма для жінок-підприємиць і стартапів в агропродовольчому секторі, що дає можливість залучити гранти до 10 000 євро на розвиток власної справи чи стартапу, долучитись до найбільшої міжнародної спільноти підприємиць та інноваторок в агропромисловому секторі Європи.

Залишайся на зв'язку та долучайся до спільноти
Пірнай разом з нами в серодовище агро-розвитку та натхнення, долучайся до неймовірної спільноти жінок-підприємиць в агро
Програма реалізується завдяки EIT Food в рамках Європейського інституту інновацій та технологій (EIT)
Організатор програми в Україні:
Громадська організація "Інститут партнерства та сталого розвитку"
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА:
ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку"
Усі права захищено.
Copyright (c) Institute of partnership and sustainable development 2023